Houslařská dílna Pavel Celý, s.r.o. Houslařská dílna Pavel Celý, s.r.o.

Aktuality

27.4.2020 Otevření houslařské dílny

Od 27.4.2020 je naše zlínská dílna znovu plně v provozu. Přijímáme a vydáváme opravy bez omezení, možný je i nákup strun a hudebního příslušenství v naší prodejně. Otevírací doba je ve všední dny od 9.00 do 12.00 a od 13.00 do 17.00 (v pátek pouze do 15.00). Těšíme se na vaši návštěvu.

Aktuální nabídky na webu Sdružení houslařských dílen a řezbářů

Na internetových stránkách Sdružení houslařských dílen a řezbářů v sekci Aktuality naleznete informace o aktuálních nabídkách hudebního příslušenství a služeb. Objednání zboží je možné v naší houslařské dílně nebo prostřednictvím objednávkového systému na internetových stránkách www.pro-hudebniky.cz

Výstava "Houslařství na Chebsku, 140 let lubské houslařské školy"

25.4.2013 proběhla vernisáž výstavy "Houslařství na Chebsku, 140 let lubské houslařské školy" v Egerland Museum v Marktredwitz (cca 30 km od Chebu). Výstava mapuje historii houslařství v Sudetech, zejména v Schönbachu (dnešní Luby u Chebu).

Na přípravě výstavy se podílela mimo jiné i Houslařská dílna - Pavel Celý. Vernisáže se zúčastnili Pavel Celý starší a mladší.

Více informací naleznete zde.

Egerland Museum

Sdružení houslařských dílen a řezbářů

21.5.2012 byl spuštěn internetový portál Sdružení houslařských dílen a řezbářů. Obsahuje profily členů sdružení (patří mezi ně i Pavel Celý st. a Pavel Celý ml.), informace o nabídce služeb, nových nástrojů a zboží a také přehled nástrojů v komisním prodeji.

Pro vstup na internetový portál lze využít kromě hlavní adresy www.houslari-rezbari.cz také přímé odkazy do tří hlavních sekci rozdělených podle profesního zaměření zákazníků:

pro-hudebniky.cz
pro-houslare.cz
pro-rezbare.czVýstava v muzeu Kroměřížska

V Muzeu Kroměřížska (zámek Chropyně) se uskutečila výstava "Housle 500 - Pět století houslí v evropské hudební kultuře" na jejíž přípravě se podílela mimo jiné i Houslařská dílna - Pavel Celý a společnosti Pavel Celý s.r.o. a Dictum GmbH, dodavatel hudebního příslušenství a ručního nářadí.


Aktuality na webu Sdružení houslařských dílen a řezbářů

Další novinky, aktuality a informace naleznete na webu Sdružení houslařských dílen a řezbářů v sekci Aktuality
nebo Informace.

Aktuality
Výroba
Opravy
Výchova učňů
Kultura
Dílna Zlín 
Dílna Vaneč
Spřátelení houslaři
Odkazy
Texty
Kontakty

 

Fotogalerie Galerie

English version